Ünlü çiftin tarzı olay oldu! Şeffaf yağmurlukla sokakta dolaştı

Ünlü rapçi Kanye West (46), geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian (43) ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası Yeezy’nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori (29) ile aşk yaşamaya başlayan West, sevgilisiyle Beverly Hills’de yapılan samimi bir törenle evlenmişti.

West ve birkaç yıl boyunca rapçinin moda markası için mimar olarak çalışan Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı da, Kim Kardashian’a olan benzerliği olmuştu.

ŞEFFAF YAĞMURLUKLA LOS ANGELES’TA DOLAŞTI

İlginç giyim tarzlarıyla ve halka açık yerlerdeki uygunsuz görüntüleriyle çok konuşulan ikili, geçtiğimiz gün Los Angeles sokaklarında görüntülendi.

Bianca Censori, altına hiçbir şey giymediği şeffaf bir yağmurluk ile kameralara yansıdı. Yağmurluğunun ön tarafında yazılar olan Censori, şeffaf seçiminin altına çizme giymeyi tercih etti.

TÜM YÜZÜNÜ MASKEYLE KAPATTI

West ise tüm yüzünü kapatan bir maske ve geniş, kahverengi pançosuyla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü çiftin bu garip ve uygunsuz halleri, kısa sürede dünya basınında en çok konuşulanlar arasındaki yerini aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir