Shakira Kendisini Aldatan Sevgilisi Piqué’nin Açtığı Yaraları Tom Cruise’la mı Sarıyor?

Bildiğiniz üzere son dönemde en çok konuştuğumuz şeylerden biri Shakira’nın, çocuklarının babası ve 12 yıllık uzatmalı sevgilisi Gerard Pique tarafından aldatılmış olmasıydı. Uzun bir süre birbirlerine sert ve çarpıcı göndermelerde bulunan çiftin cephesinde sular biraz durulmuştu ki, bugün Shakira hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Detaylar ?

Yaklaşık bir yıl önce ayrıldıklarını duyuran Shakira ve Pique, yabancı magazinin tarihine geçen, oldukça atarlı giderli bir ayrılık yaşamıştı hatırlarsanız!

Hem magazin hem de spor dünyasına bomba gibi düşen Shakira’nın Pique’yi başka bir kadınla bastığı ihanet iddiasının gerçek olduğu ortaya çıkmış, Shakira tüm kinini bir şarkıyla kusmuştu hatta…

Şimdilerde hala Shakira’yı aldattığı Clara Chia ile beraber olan Pique’nin kendisiyle evlenmeyi düşündüğü söylentileri dolaşıyor ortada. Yani Pique tarafında bir süredir düzenli ve yeni bir ilişki var diyebiliyoruz rahatlıkla.

Peki ya Shakira? Shakira, uzun zamandır kendisine zaman ayırmış ve yaralarını sarıyor gibi gözüküyordu. Ta ki dün, yabancı basında bir iddia patlayana kadar ?

Shakira, kısa bir süre önce İspanya’dan ayrılma kararı almış ve Miami’ye yerleşmişti. Dün de Miami’de düzenlenen Formula 1 yarışında görüntülendi. Önce magazin kulislerini, sonra da tüm sevenlerini heyecanlandıran şeyse Tom Cruise ile birlikte görüntülenmesi oldu!

Bu kadar ünlü ve popüler iki isim bir araya gelince dedikodu kazanı da kaynamaya başlıyor tabii. Özellikle yabancı basında dünden beri ortaya atılan iddialar, Shakira’nın Tom Cruise’la flörtleşiyor gibi gözüktüğü ve ikilinin tüm gün boyunca çok samimi olduğu yönünde ?

Elbette henüz ortada kesin bir şey yok, yani yarın öbür gün ikisinden biri durumu yalanlarsa şaşırmayın. Ama hem Shakira’nın Amerika’da gizemli bir sevgilisi olduğu hakkında daha önce çıkan iddialar, hem de herkesin ikiliyi fazla samimi bulması “Her an her şey olabilir!” dedirtiyor insana!

Siz ne diyorsunuz? Sizce bu işin oluru var mı? Yoksa iki masum ama ünlü arkadaş beraber görüntülendi ve asılsız iddialar mı atıldı ortaya? Hadi yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir