Selen Görgüzel’e ev sahibi şoku! ‘Maalesef enteresan diyaloglar yaşadık’

Selen Görgüzel, önceki gün bir arkadaşı ile Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Yeni şarkı hazırladığını ve yakın zamanda müzikseverler ile buluşacağını söyleyen ünlü isim, çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söyledi.

10 DAKİKADA BİTTİ!

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel’in Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma duruşması 10 dakika sürmüştü. Duruşma salonundan ilk çıkan Görgüzel, gözyaşlarına hakim olamamıştı. Bunu gören Alkan, eski eşinin yanına giderek, bir süre konuşmuştu. Birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmayan ikiliden Görgüzel, sekiz yıllık evliliğini bitirdikten sonra taşınmıştı. Şarkıcı, şimdilerde yeni eviyle ilgili krizi çözmeye çalışıyor.

“TAŞINALI BİR YIL OLMADAN EVEN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR”

Yeni taşındığı dairede ev sahibinin kendisini çıkarmak istemesi nedeniyle zor günler geçirdiğini anlatan Görgüzel, şu ifadeleri kullandı:

Bu ara ev sahipleri biraz tuhaf. Ev sahiplerinin biraz adaleti, hukuğu ve yasaları bilmeleri gerekiyor. Daha taşınalı bir yıl olmamışken beni evden çıkarmaya çalışıyor. Daha olmadık ama sanırım yakında mahkemelik olacağız. Maalesef enteresan diyaloglar yaşadık kendisiyle. Herkes kendine yakışanı yapar, ben üslubumu bozmadım. Bir gün ev sahibi ile böyle bir şey yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi.

“JAPONYA SİSTEMİNİ OTURTMALIYIZ”

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ilimizde büyük yıkıma yol açan deprem felaketiyle ilgili de konuşan Selen Görgüzel, “Bizim Japonya gibi akıllı bina sistemini oturtmamız ve şimdiye kadar çoktan öyle evlerde oturmamız gerekiyordu. Sonuçta deprem ülkesindeyiz ve her depremden sonra ‘yatağın yanına nasıl kıvrılırız’dan ziyade buna odaklanmamız gerekiyor. Doğru müteahhitlere doğru ruhsatlar verilmeli” dedi.

“BEN ARTIK ESKİ SELEN DEĞİLİM”

Ünlü şarkıcı, “Benim ağlama nöbetlerim başladı, uykusuzluk çekiyorum ve ilaç kullanıyorum. Bireysel endişemden ziyade deprem bölgesinde yaşayan insanlarımızın acılarını gördükten sonra normalleşemiyorum. Bundan sonrası için umarım ülkemizle ilgili güzel şeyler konuşuruz. 6 Şubat’dan sonra bambaşka bir insan oldum, ben artık eski Selen değilim” diyerek, samimi açıklamalarda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir