İşlerinizi Ertelemeyin: 6 Nisan Perşembe Günü Gerçekleşecek Terazi Burcu Dolunayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

6 Nisan Perşembe günü İstanbul saatine göre 07:34’de 16 derece Terazi burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay Terazi burcunun gündeme getireceği konular ilişkiler ve anlaşma olacaktır. Diplomasi ön plana çıkacak ve ilişkilerde var olan sorunlar su yüzüne çıkacaktır. 

Gelin, Terazi burcu dolunayına ve burçlara etkilerine detaylıca bakalım…

Perşembe sabahına Terazi burcu dolunayı ile uyanacağız.

Bu dolunay Terazi burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek. Sanat, aşk, ilişkiler, siyaset ve diplomasi bu dolunayın gündemi olacak. Koç – Terazi aksında gerçekleşecek bu dolunay güçlü etkiler barındırıyor.

Dolunay anında yükselen Boğa burcunda olacak!

Dolunay haritasında Ay ve Venüs’ün de desteği ile uzun zamandır askıya alınan ilişki meseleleri gün yüzüne çıkıyor.

Fakat bu dolunay sonlanmaların bir uyum içerisinde yapılmasına yardımcı olacak.

Dolunayın ana temasına uygun olarak her türlü anlaşma ve uzlaşma problemlerin son bulmasına, yeni bir yola çıkmaya ve bir durumun bitmesine sebep olacak.

Bu dolunayın önemli özelliği “şiron” etkili bir dolunay olması.

Dolunayda Şiron Koç burcunda yer alacak. Bu dönem dünyada liderlerin sağlık sorunları, devlet sorunları, toplumsal anlamda olaylar ve yaralanmalar dikkat çekici olabilir.

Bu dolunayda “Kraz” sabit yıldızı etkin olacak.

Bu da işlerinizi ertelememeniz gerektiğini söylüyor. Bu dönem ‘Sonra yaparım’ diye bıraktığınız her işiniz olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Terazi Burcu Dolunayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

Koç Burcu

 • Sevgili Koç burçları 7’inci evinizden etki alacağınız dolunayda her türlü ortaklık ve ilişki gündemde olacaktır. Bir süredir devam eden aile ya da aşk ilişkinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve hatta üzerinizden bir yük kalkmış kadar rahatlayabilirsiniz Jüpiter başkalarından gelecek yardımlar konusunda destek verecek.

Boğa Burcu

 • Boğa burçları 6’ıncı evinizdeki dolunay sağlık ve günlük rutinler konusunda etki altına alacaktır. Bu aralar sorumluluklarınızı ve planlarınızı yerine getirmelisiniz. Düzene ve tertipe ihtiyacınız olacağı gibi varsa sağlık sorunlarında şanslı olabilirsiniz.

İkizler Burcu

 • İkizler burçları 5’inci evinizdeki dolunay keyifli zamanlara işaret ediyor. Aşk, eğlence ve hobiler konusunda yeni bir şeye başlayabilir ya da ilişkilerinizde açık iletişim kurmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Jüpiter sizi mutlu ederken şanslı olmanıza da yardımcı olacak.

Yengeç Burcu

 • Yengeç burçları 4’üncü evinizden alacağınız etkiler aile ve yuva ile ilgili konularda konuşulması gereken konular ve halledilmesi gereken sorunlara işaret edebilir.

Aslan Burcu

 • 3’üncü evinizdeki dolunay arkadaşlık ilişkileri ve kardeşleriniz ya da komşularınızla ironik ancak öğretici bir konuşma geçirebileceğinizi söylüyor. Aynı zamanda iletişim yönünden Jüpiter desteğini hissedebilirsiniz.

Başak Burcu

 • Başak burçları 2’inci evinizdeki dolunay para mesellerinde şanslı olabileceğiniz gibi para kazandıracak yeni ortaklıklar ve ilişkiler de kurabileceğinizin habercisi.

Terazi Burcu

 • Sevgili Terazi burçları bu dolunay size çok iyi gelecek. Jüpiter sizi her konuda destekliyor. Bu nedenle konuşulması gerekenler konuşulsun ve atılması gereken adımlar atılsın. Diğer yandan güzelleşebilir ve kendinizi sağlıklı hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu

 • Akrep burçları 12’inci evinizdeki dolunay içsel meseleleri konuşmanız gerektiğine işaret ediyor. Çevrenizle paylaştığınız ve bu konuları tartıştığınızda daha huzurlu hissedeksiniz.

Yay Burcu

 • Yay burçları 11’inci evinizdeki dolunay arkadaşlarınızla iletişiminizin kuvvetli olacağından ve uzun zamandır küs olduğunuz bir arkadaşınızdan dönüşler olabileceğinden bahsediyor.

Oğlak Burcu

 • Oğlak burçları kariyer hayatınızda yaşayacağınız büyük ivme sizi memnun ederken bunun için bir yöneticiyle ya da etkili bir kişi ile el sıkışmanız gerekebilir. Gururu bir kenara bırakın.

Kova Burcu

 • Sevgili Kovalar yurtdışı konuları ve uzak bağlantılar şans, para ve en önemlisi aşkı getirebilir. Daha sosyal ve girişken olmaya özen gösterirken heyecanınızı kaybetmeyin.

Balık Burcu

 • Balık burçları 8’inci evinizdeki dolunay gizemli konular, okült meseleler ve miras gibi gündemler yaratabilir. Bir kazanç için geçici bir süre ile barış ilan etmeniz gerekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir